Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS5. Nowa data pokazu wkrótce, obiecuje Sony

Dzisiaj miał odbyć się pokaz gier na PS5. Po przełożeniu wydarzenia Japończycy informują, że nowa data zostanie ogłoszona już niedługo.

Gdyby nie zamieszki w Stanach Zjednoczonych, już dzisiaj, 4 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego, zobaczylibyśmy gry na PS5. Niestety tak się nie stanie i po odwołaniu wydarzenia nadal zostajemy z niczym. Sony jednak daje małą aktualizację dotyczącą The Future of Gaming.

The Future of Gaming – pokaz gier na PS5 – kiedy?

Pod filmikiem zapowiadającym The Future of Gaming Sony zaktualizowało opis: To wydarzenie zostało przełożone. Wkrótce podamy nową datę.

Możemy zatem liczyć na to, że najbliższy tydzień powinien przynieść ze sobą konkrety. W sumie, to Sony kończy się powoli czas – jeśli PS5 ma zadebiutować pod koniec tego roku (i będzie to prawdopodobnie listopad), pozostaje coraz mniej tygodni na marketing. Japończycy mają co nadrabiać – dotychczas widzieliśmy jedynie logo PS5 i pada DualSense. Znamy też specyfikację techniczną. Nieznane są: wygląd konsoli, cena, gry na start i funkcje sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się