Gratisowy hit z PS2 do pre-orderów nowego Uncharted. Wygląda lepiej na PS4?

Dwie gry na jednym ogniu.

Jeśli jesteście fanami serii Uncharted i na 100 procent zamierzacie zagrać w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, lepiej zamówić grę przed zaplanowaną na 23 sierpnia premierą. W ramach bonusu zgarniamy wówczas nie tylko motyw na menu PS4, lecz również tytuł Jak and Daxter: The Precursor Legacy. Zgodnie z informacją zamieszczoną w PS Store, będziemy mogli go pobrać, gdy tylko gra zostanie udostępniona.

To naprawdę świetna gra platformowa, która pojawiła się w 2001 roku na PlayStation 2 i może się pochwalić średnią z 35 recenzji na poziomie 90/100 (podajemy za Metacritic). Następnie mieliśmy wydanie tytułu na PS3, a teraz szykuje się edycja na PlayStation 4.

Nie liczcie jednak na remaster, ponieważ Sony już w zapowiadającym powrót gry zwiastunie podkreślało, że będzie to klasyk z PS2, który otrzyma rozdzielczość przeskalowaną do 1080p czy wsparcie dla trofeów. Możemy zatem liczyć mniej więcej na jakość, jaką widzieliśmy w Jak and Daxter: The Precursor Legacy na PlayStation 3, które w wersji HD miało podciągnięte tekstury.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 zestawił właśnie kadry z trailera The Precursor Legacy na PS4 z tym, jak gra prezentowała się na PS3. Zapraszamy do oglądania!

Data premiery Jak and Daxter: The Precursor Legacy na PS4 nie została jeszcze ustalona, choć zapewne będzie miała miejsce w okolicach premiery Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.