Gra za darmo. Docenione A Story About My Uncle czeka na pobranie

Gra za darmo. Docenione A Story About My Uncle czeka na pobranie
Gry za darmo Newsy PC

To już kolejna gra, którą możemy dzisiaj pobrać za darmo.

Dopiero co pisaliśmy o What Remains of Edith Finch, które zostało udostępnione przez Epic Games Store do pobrania za darmo, a już śpieszymy z kolejną wiadomością z serii granie za free.

Humble Store pozwala pobrać za darmo niezłą trójwymiarową platformówkę A Story About My Uncle wszystkim osobom, które zgodzą się na to, by na ich maila wpadał newsletter Humble Bundle. Warto swoją drogą to zrobić, ponieważ zestawy Bumble Bundle często są naprawdę atrakcyjne cenowo. Kto chętny na darmową grę, ma szansę ją dostać do 12 stycznia, godz. 19:00 czasu polskiego. Wystarczy przejść na tę stronę i postępować zgodnie z wytycznymi pojawiającymi się na ekranie.

Jak czytamy na Steam, A Story About My Uncle to pierwszoosobowa gra platformowa opowiadająca historię chłopca, który poszukuje swojego zaginionego wujka. Jego poszukiwania zabierają go do miejsca, którego istnienia nie mógłby sobie wyobrazić. Skorzystaj z pomocy tajemniczych wynalazków wujka Freda, które pozwalają Ci skakać niezwykle daleko i wysoko poprzez piękną scenerię dookoła. Odnajdź wskazówki dotyczące obecnego położenia Twojego wujka i spotkaj fantastyczne istoty, które pomogą Ci w Twej wędrówce.

Sposób poruszania się w A Story About My Uncle to kluczowy element rozgrywki, skupiający się na huśtaniu się poprzez świat używając mechanicznego chwytaka, który daje graczowi wspaniałe poczucie szybkości i swobody. Odnajdź się w świecie gry o niepowtarzalnym stylu graficznym i tajemniczej historii, która z wolna się przed tobą rozwija.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie