Pobierajcie za darmo świetną przygodówkę What Remains of Edith Finch

Pobierajcie za darmo świetną przygodówkę What Remains of Edith Finch
Gry za darmo Newsy PC

Przypominamy, że Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Obecnie możemy sięgnąć po genialną przygodę What Remains of Edith Finch.

What Remains of Edith Finch zostało już udostępnione przez Epic Games Store do pobrania za darmo i jeśli jesteście chętni zgarnąć grę, wystarczy zajrzeć na tę stronę, logować się na swoje konto (lub założyć konto, jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy) i kliknąć w przycisk ZA DARMO. Tytuł jest rozdawany do 24 stycznia tego roku, zatem pamiętajcie, by do tego czasu dodać go do swojej biblioteki!

What Remains of Edith Finch za darmo do 24 stycznia

Epic Games Store wybiera świetną produkcję. What Remains of Edith Finch w wersji PC zostało ocenione na 89/100 (średnia z 23 recenzji zebranych przez Metacritic), a na Steam tytuł zbiera przytłaczająco pozytywneopinie. Oto opis z karty gry oraz trailer:

What Remains of Edith Finch to kolekcja osobliwych historii rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton.

Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

Zarówno rozgrywka, jak i atmosfera poszczególnych opowieści są równie zróżnicowane, jak sami członkowie rodziny Finchów. Kolejne epizody łączy ze sobą jedynie fakt, iż rozgrywane są one z perspektywy pierwszej osoby i że kończą się wraz ze śmiercią swych bohaterów.

Gra stara się ukazać swym odbiorcom uczucie zachwytu i pokory w obliczu otaczającego nas świata pełnego niewiadomych.

Tytuł opracowany został przez Giant Sparrow, zespół odpowiedzialny za skupiającą się na malarstwie produkcję The Unfinished Swan.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie