Gone Home, Hob i Drawful 2 za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Sherlock Holmes

Gone Home, Hob i Drawful 2 za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Sherlock Holmes
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games udostępniło właśnie w swoim sklepie kolejne darmoszki. Oferta będzie ważna standardowo przez tydzień; po tym czasie dostaniemy grę Sherlock Holmes: Crimes and Punishments.

Od dzisiaj od godziny 17:00 w sklepie Epików możemy zgarnąć kolejne bezpłatne tytuły: Gone Home, Hob i Drawful 2. Okazja trwa tradycyjnie do kolejnego czwartku – wtedy to o godzinie 17:00 czasu polskiego produkcje wrócą do swojej stałej ceny, a my będziemy mogli pobrać kolejny darmowy tytuł. Za tydzień będzie to przygodówka Sherlock Holmes z 2014 roku.

W międzyczasie firma udostępniła też bezpłatnie Totally Reliable Delivery Service. Nietuzinkowy symulator kuriera będzie dostępny za darmo do środy 8 kwietnia. O tym, co zrobić, by go dostać, piszemy tutaj.

Tymczasem słów kilka o tym, w co Epicy oferują w tym tygodniu. Gone Home to gra eksploracyjna, w której po powrocie z zagranicy wracamy do domu i zdajemy sobie sprawę, że pozostałych domowników gdzieś wywiało. Naszym celem staje się więc rozwikłanie zagadki zniknięcia rodziny głównego bohatera. Produkcja trafiła do sklepów w 2013 roku. Aby dodać ją do swojej biblioteki, kliknijcie tutaj.

Hob to mieszanka akcji, przygody i eksploracji, w której mamy za zadanie zwiedzać tajemniczą planetę, gdzie rozwiązujemy zagadki i stawiamy czoła różnym niebezpieczeństwom. Gra nie ma w zasadzie konkretnej fabuły – historię poznajemy podczas interakcji ze światem i jego bohaterami. Wydany w 2017 tytuł cechuje się bardzo interesującą oprawą wizualną. Możecie go otrzymać w tym miejscu.

Trzecia darmoszka, Drawful 2, to wieloosobowy quiz o bazgraniu. Bierzemy do ręki smarfton lub tablet i rysujemy coś wyjątkowo brzydkiego, a reszta graczy musi odgadnąć, co to jest. Sporządzana jest lista odpowiedzi, spośród których uczestnicy quizu muszą wybrać tę właściwą. W jednej potyczce może uczestniczyć nawet do kilku tysięcy osób. Tytuł, który zadebiutował w 2016, otrzymacie pod tym adresem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie