Kolejna gra za darmo. Epic Games Store rozdaje Totally Reliable Delivery Service

0 komentarzy

Chętni na jeszcze jedną grę za darmo? To wskakujcie do sklepu firmy Epic Games po Totally Reliable Delivery Service, zwariowaną produkcję w otwartym świecie podejmującą temat dostarczania przesyłek.

Liczne firmy związane z branżą gier nie pozwalają nam się nudzić podczas siedzenia w domu. Kolejnym tytułem, który może umilić nam czas, jest Totally Reliable Delivery Service.

Totally Reliable Delivery Service za darmo do 8 kwietnia

Jeśli chcecie zdobyć i zachować na zawsze Totally Reliable Delivery Service, należy przypisać grę do swojego konta w Epic Games Store do 8 kwietnia, godziny 17:00 polskiego czasu. Po tym terminie cena gry powróci do swojego standardowego poziomu, czyli 49 zł.

Totally Reliable Delivery Service to taki zwariowany, wieloosobowy (lecz w pojedynkę też zagrasz) symulator kuriera, gdzie razem z trójką znajomych wykonujemy zadania w interaktywnym, otwartym świecie, nie przejmując się planowaniem i koordynacją działań. Stając do rozgrywki ze znajomymi, możemy to zrobić zarówno online, jak i lokalnie na podzielonym ekranie.

Podczas szaleńczej pogoni z paczkami, będziemy mogli nie tylko chodzić, biegać, skakać, pływać i nurkować. Jak zobaczycie na poniższym zwiastunie, do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdów, nawet samoloty.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się