Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kolejna gra za darmo. Epic Games Store rozdaje Totally Reliable Delivery Service

Chętni na jeszcze jedną grę za darmo? To wskakujcie do sklepu firmy Epic Games po Totally Reliable Delivery Service, zwariowaną produkcję w otwartym świecie podejmującą temat dostarczania przesyłek.

Liczne firmy związane z branżą gier nie pozwalają nam się nudzić podczas siedzenia w domu. Kolejnym tytułem, który może umilić nam czas, jest Totally Reliable Delivery Service.

Totally Reliable Delivery Service za darmo do 8 kwietnia

Jeśli chcecie zdobyć i zachować na zawsze Totally Reliable Delivery Service, należy przypisać grę do swojego konta w Epic Games Store do 8 kwietnia, godziny 17:00 polskiego czasu. Po tym terminie cena gry powróci do swojego standardowego poziomu, czyli 49 zł.

Totally Reliable Delivery Service to taki zwariowany, wieloosobowy (lecz w pojedynkę też zagrasz) symulator kuriera, gdzie razem z trójką znajomych wykonujemy zadania w interaktywnym, otwartym świecie, nie przejmując się planowaniem i koordynacją działań. Stając do rozgrywki ze znajomymi, możemy to zrobić zarówno online, jak i lokalnie na podzielonym ekranie.

Podczas szaleńczej pogoni z paczkami, będziemy mogli nie tylko chodzić, biegać, skakać, pływać i nurkować. Jak zobaczycie na poniższym zwiastunie, do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdów, nawet samoloty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się