Scalperzy działają bez wytchnienia. God of War Ragnarok – Edycja Jotuńska dwukrotnie droższa w Polsce

God of War Ragnarok - Edycja Jotuńska na Allegro niebotycznie droga
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok – Edycja Jotuńska to najbardziej „dopakowana” edycja pudełkowa gry. Niestety, nawet i w Polsce możemy tylko przepłacić.

Niedawno informowaliśmy o możliwości składania zamówień przedpremierowych na God of War Ragnarok. Do sprzedaży trafiły łącznie trzy edycje – podstawowa, kolekcjonerska oraz jotuńska. Ta trzecia zawiera w sobie najwięcej fizycznych dodatków i jest zarazem najdroższą opcją. Teraz – nawet dwukrotnie droższą.

God of War Ragnarok – Edycja Jotuńska ofiarą scalperów

Dość szybko okazało się, że Edycja Jotuńska wyprzedała się na pniu. I to nie tylko w Polsce, bo na całym Ebayu znajdziemy przedmiot oferowany za praktycznie dwukrotnie wyższą cenę. Scaleprzy nie odpuszczają i od razu wykupili pre-ordery w sugerowanej cenie 1 299,99 zł i wrzucają to samo za dwukrotnie więcej na internetowe aukcje. To obecnie jedyny sposób nabycia Edycji Jotuńskiej.

Nawet i rodzime Allegro nie uchowało się przed zakusami scalperów. Obecnie w serwisie znajdziemy dużo mniej aukcji niż wcześniej – nie wiadomo, czy serwis sam je usunął, zrobili to sprzedający, bądź towar został kupiony. Mam jednak nadzieję, że nie chodzi o tę trzecią opcję, bo za grę obecnie trzeba zapłacić nawet 2400 złotych, czyli dwa razy więcej.

Edycję kolekcjonerską również tam znajdziemy, ale na szczęście w niższej cenie. Detalicznie wynosi ona 999 zł, a na aukcjach – 1 399 zł. I to akurat sensu nie ma wcale, bo bez problemu wciąż nabędziemy tę edycję z oficjalnych źródeł. Ich listę znajdzie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie