To najlepsza reklama God of War Ragnarok, jaką widziałem. Genialny pomysł sklepu z grami

God of War Ragnarok na najpiękniejszej reklamie, jaką widziałem
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok to olbrzymi hit PlayStation, więc mocno skupiono się też na marketingu. Mały sklep z grami zrobił jednak coś wyjątkowego.

Pewien australijski sklep z grami postanowił w wyjątkowy sposób uczcić (a zarazem promować) God of War Ragnarok. Nazywam grę „hitem” nie bez powodu – przyciągnęła do siebie masę klientów, łamiąc rekordy. Świetna wiadomość dla PlayStation, ale i samych graczy. Jeżeli jednak ktoś nie do końca był pewien, czy chce ją kupować, z pewnością wyjątkowa aranżacja tego sklepu Wam pomoże w decyzji.

Wybitna reklama God of War Ragnarok

Na Reddicie pojawiło się zdjęcie autorstwa pewnego gracza, który pokazuje, co jego lokalny sklep z grami zrobił, aby promować nowego GoW-a. Otóż cały wystrój oddaje klimat samej gry. Mamy pokrytą „lodem” podłogę, znajdujące się w różnych miejscach gadżety i rekwizyty; jest ognisko, tarcza z toporem, a nawet nordyckie łoże. Do tego ściany również mają tapetę, która przypomina nam o grze.

Największe wrażenie robi jednak sufit. Wystrojono go tak, aby, jak żywo przypominał burzowe chmury zwiastujące Ragnarok. Do tego zainstalowano tam podświetlenie, które jeszcze bardziej potęguje efekt. Jest mroźno, surowo i bardzo klimatycznie, co jest o tyle zabawne, że sam sklep mieści się w… Australii.

Na oficjalnym profilu na Twitterze i FB sklepu pojawił się film pokazujący wszystko w jeszcze większych detalach. Znajdziecie go wyżej. Okazuje się, że przybytek nawet z zewnątrz wystrojono tak, aby jak najbardziej reklamować nowy tytuł od Santa Monica Studio. Daje to jeszcze lepsze wrażenie niż metro w Nowym Jorku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie