Już można pobierać God of War Ragnarok na PS5 i PS4. Oto gdzie możemy kupić grę

God of War Ragnarok już dostępny do pobierania. Oto gdzie kupić grę
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok debiutuje w przyszłym tygodniu. Zgodnie z poprzednimi ogłoszeniami, tytuł można wstępnie pobierać już teraz. Oto sklepy, w których kupimy fizyczne wydanie.

Oczekiwana premiera już 9 listopada. Wcześniej informowaliśmy jednak o możliwości wstępnego pobierania plików z grą. O ile zamówiliśmy grę w wersji cyfrowej, możemy już teraz ściągać wymagane pliki. Oszczędzi nam to czasu później, choć i tak trzeba liczyć się z premierową aktualizacją. Niemniej każdy, kto chciałby jak najszybciej zacząć rozgrywać GoW Ragnarok, powinien znaleźć tytuł w swojej bibliotece.

Przy okazji warto przypomnieć o limitowanym DualSense, który ukazuje się z okazji premiery. Do tego wszystkiego wybrańcy świetnie posługujący się słowem pisanym mogą zdobyć wejściówki na oficjalną premierę gry w Warszawie. Jeżeli jesteście ciekawi, co trzeba zrobić – po więcej informacji zapraszam do tego artykułu. Z kolei tutaj znajdziecie premierowy zwiastun gry.

Jeżeli nie interesują Was jednak wersje cyfrowe i wolicie opierać się na starych, dobrych pudełkach – warto zwrócić swoją uwagę w kierunku któregoś z polskich sklepów z grami, oferującymi tytuł w najniższych cenach. Poniżej znajdziecie linki do zamówień przedpremierowych:

God of War Ragnarok PS4 (w cenie 299 zł):

God of War Ragnarok w wersji PS5 (w cenie 319 zł):

Cały czas warto też wystrzegać się potencjalnych spoilerów w sieci, których jest cała masa. Jeden z twórców gry ostrzegał nawet o takiej sytuacji.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie