Genialna polska reklama God of War Ragnarok. Obejrzyjcie wzruszający spot

God of War - fan dokonał wyjątkowego odkrycia na wyprzedaży garażowej
Newsy PS4 PS5

30-sekundowy filmik, który potrafi nie tylko zareklamować produkt, ale również przekazać ważne wartości i jeszcze nas wzruszyć? Tylko, jeśli ma związek z God of War Ragnarok.

Chyba każdy, kto ogrywał poprzedniego GoW-a wie, że deweloperzy z Santa Monica Studio jak mało kto potrafią wywołać u nas emocje. U „nas” to znaczy u „graczy” i nie chodzi mi wyłącznie o to, że to ciężkie zadanie. Jednak stworzenie postaci z krainy fantasy posiadających tak rzeczywiste relacje i głęboką historię to naprawdę wymagająca sprawa.

God of War Ragnarok najwyraźniej się to udało, bo recenzenci z całego świata (no, prawie) docenili tytuł, także ze względu na scenariusz i historię. Z racji tego, iż gra jest tegorocznym ostatnim hitem PlayStation, Sony zdecydowało się ją reklamować w wyjątkowy sposób. Dla przykładu – metro w Nowym Jorku jest tak naprawdę portalem do mitycznych krain dostępnych w grze. Genialne, acz proste.

Polski oddział Sony również zadbał o to, aby utrzymać zainteresowanie graczy. Z tej okazji wypuszczono nowy spot reklamowy, który może i trwa krótko, ale za to został naprawdę świetnie przemyślany i zrobiony. Każdy chyba wie, że jednym z kluczowych punktów God of War jest relacja ojca z synem. Dokładnie ten sam temat poruszono w reklamie. Gdyby nie fragmenty z gry pomyślałbym, że to wideo nawiązujące do dnia ojca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie