Wielka aktualizacja do God of War Ragnarok. Bardzo oczekiwana funkcja i mnóstwo nowości

God of War Ragnarok wychodzi na PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Do God of War Ragnarok zadebiutowała właśnie nowa aktualizacja i jest ona naprawdę spora. Tryb Nowej Gry+ to tylko jeden z ciekawych dodatków.

Bijąca rekordy nowa gra z serii God of War potencjalnie miała wszystko to, czego gracze mogli od niej oczekiwać. Na premierę zabrakło jednak pewnej, dość istotnej funkcji – trybu Nowa Gra+. Ten na szczęście już trafił do gry i to w ramach nowej aktualizacji. Ta jest jednak naprawdę spora i zawiera również nowe zestawy pancerza, zmiany w paru elementach rozgrywki czy ulepszone walki z bossami.

Moc nowości w God of War Ragnarok

Wszyscy fani, którzy zdążyli już ukończyć najnowsze przygody Kratosa i Atreusa, mogą odetchnąć z ulgą. Przed nimi stoi teraz zupełnie nowe wyzwanie. Tryb nowe gry pozwoli nam zacząć rozgrywkę z zachowanymi wszystkimi rzeczami, które uzyskaliśmy przy pierwszym przechodzeniu gry. I nie dotyczy to jedynie ekwipunku, ale również zdobytych umiejętności. Brzmi, jakby rozgrywka miała być za łatwa? Potencjalnie tak, ale bossowie na końcu gry dostali nieco nowości, przez co będziecie walczyć z nimi inaczej i mają stanowić większe wyzwanie.

To jednak nie wszystko, bo na graczy czeka nowe wyposażenie, a konkretnie – pancerz. Ich kompletną listę znajdziecie na blogu PlayStation, ale na specjalnie wyróżnienie zasługuje “bezpancerzowy” pancerz. Chodzi o “zbroję spartiaty”, która cofa nas do dawnych lat, gdy Kratos radośnie siekał bogów na Olimpie. Problem w tym, że to w zasadzie goła klata Kratosa, a nie żaden specjalistyczny pancerz, więc możecie liczyć na drastycznie podniesiony poziom trudności. Cechy zbroi zablokowane zostają na poziomie “1”, czyli w sam raz dla tych, którzy szukają jeszcze większego wyzwania.

Santa Monica Studio chwali się, że “ten zestaw jest idealny dla tych z was, którzy chcą ograniczyć swoją moc do minimum i nie zostawić miejsca na błędy. Jeśli jesteś na tyle odważny, by stawić czoła nadchodzącemu Ragnarok, to wypróbuj ten zestaw”. No to powodzenia, bo zapewne Wam się przyda. Na marginesie zaznaczę tylko, że fani uniwersum mają na co czekać. Amazon przygotowuje serial GoW, który ma być wcale nie gorszy od TLoU od HBO!

Co ciekawe, GoW Ragnarok z gadżetem kupicie teraz w promocji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie