Data premiery God of War Ragnarok wyciekła do sieci? Nie dajcie się nabrać

God of War Ragnarok z fabularnym DLC? Reżyser ma gotową odpowiedź
PS4 PS5

W sieci pojawiła się rzekoma data premiery God of War Ragnarok. Produkcja miałaby ukazać się 30 września 2022 roku. Nie cieszcie się jednak zbyt szybko.

Datę premiery podał profil PlayStation Game Size, który słynie z przedpremierowego udostępniania informacji o rozmiarach gier na konsolach Sony. Wrześniowy debiut miałyby wskazywać dane z serwerów PlayStation.

Jak zaznaczył jednak sam prowadzący wspomniany profil, wspomniana data premiery może być jedynie placeholderem, czyli tymczasowym, niedokładnym terminem ustawionym tylko po to, aby cokolwiek znalazło się w rubryczkach dotyczących God of War Ragnarok na serwerach PlayStation.

Dlaczego dzień 30 wrześnie 2022 roku wydaje się być bardzo mało prawdopodobny? Są dwa powody. Po pierwsze, 30 września to ostatni dzień trzeciego kwartału roku. Po drugie, Sony nie wrzucałoby na swoje serwery konkretnej daty premiery swojego (prawdopodobnie) największego hitu 2022 roku na 10 miesięcy przed jego debiutem – takie rzeczy się po prostu nie zdarzają.

Nie wszystko jednak stracone. Patrząc na placeholder możemy wysnuć teorię, że gra ukaże się do końca 3 kwartału 2022 roku – podana data zamykałaby wtedy okienko premierowe. Choć to na razie tylko domysły.

God of War Ragnarok otrzymało we wrześniu bieżącego roku nowy zwiastun z rozgrywką. Nie ujawniono wówczas daty premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie