Twórcy God of War Ragnarok potwierdzają świetną wieść dla fanów

God of War Ragnarok na celowniku PETA. Chcą trybu
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok ma ukazać się już w następnym miesiącu. Deweloperzy z Santa Monica Studio potwierdzili, iż premierze nic już nie zagraża.

9 listopada 2022 roku to ważny dzień dla posiadaczy konsol PlayStation, ale też fanów cyklu God of War. Najnowsza cześć ukaże się wtedy bowiem na rynku i będzie to tym samym jedna z ostatnich tak dużych premier tego roku. Jeśli martwiliście się, że twórcy znów przesuną datę debiutu – niepotrzebnie!

Na Twitterze Santa Monica Studio potwierdzono, iż God of War Ragnarok został w pełni ukończony i oddany do tłoczni. Oznacza to, że gra zyskała status „gold”, co jednoznacznie niemalże potwierdza, że premierze nic już nie zagraża. No to gratulujemy twórcom wyrobienia się w czasie i liczymy na rezultat co najmniej tak dobry, jak poprzednia część.

Mamy przyjemność ogłosić, że God of War Ragnarok zostało „ozłocone”! W imieniu SMS i wszystkich naszych partnerów, dziękujemy fanom za wspieranie nas w trakcie rozwoju. Zaraz premiera i nie możemy się doczekać, aż zagramy 9 listopada.

– czytamy na Twitterze twórców

Nie oznacza to jednak, iż praca dla studia się skończyła. Od tej pory gra będzie rozwijana w postaci popremierowych aktualizacji i patchy. Nie znamy jednak szczegółów wsparcie po premierze ani ewentualnych DLC. Sama przygoda będzie jednak na tyle długa, że na ten moment nie powinniśmy się tym martwić. Przy okazji wspomnę tylko, że GoW Ragnarok będzie można pobierać (w przypadku cyfrowej edycji) nawet na tydzień przed premierą!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie