God of War Ragnarok zajmie nam sporo czasu. Gra może rozwinąć zadania poboczne

God of War Ragnarok już dostępny do pobierania. Oto gdzie kupić grę
Newsy PS4 PS5

Już God of War z 2018 roku miał solidną porcję zadań pobocznych, ale Ragnarok może mieć ich jeszcze więcej. Znamy potencjalną długość gry!

Premiera God of War Ragnarok na horyzoncie, a dzięki Tomowi Hendersonowi być może poznaliśmy właśnie długość gry. Jeżeli polubiliście długość poprzedniczki, raczej nie macie się o co martwić. W tej kwestii rewolucji nie będzie, ale i tak szykuje się bardzo dużo zadań pobocznych.

GoW w 2018 roku zaoferował nam całkiem sporo, bo około 20 godzin rozgrywki, jeśli chcieliśmy przejść główną fabułę (wedle HowLongtoBeat). Wielbiciele zadań pobocznych, zaglądania w każdy kąt i poznawania pełnej historii przedstawionej w grze mogli poświęcić na ten cel od 32 do nawet 50 godzin. Przyjmijmy jednak, że wspomniane 32 godziny to przejście całej gry – fabuły i questów opcjonalnych.

Insider Gaming twierdzi, że God of War Ragnarok wystarczy nam na tyle samo, jeśli chodzi o główny wątek – 20 godzin. Spora zmiana tyczy się zaś questów pobocznych. Na te poświęcimy około 8-9 godzin więcej, czyli łącznie GoW Ragnarok powinien zaoferować nam jakieś 40 godzin rozgrywki. To dość zauważalnie więcej od poprzedniej części, ale pamiętajcie, że czas ten wydłużają wyłącznie sidequesty. Co ciekawe, historia to jakieś 16 godzin właściwej gry. 3,5 – 4 godziny to przerywniki filmowe. W przypadku zadań opcjonalnych to tylko 1 godzina.

Nie są to jednak oficjalne dane, ale źródła Hendersona zazwyczaj znają się na rzeczy. Tutaj znajdziecie informacje dotyczące możliwej wielkości plików gry, a w tym miejscu obejrzycie ostatni trailer hitowej produkcji na PlayStation.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie