God of War na PC - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

God of War na PC wygląda świetnie. Nowy materiał z rozgrywki

Ujawnione niedawno God of War przystosowane do PC zadebiutuje już 14 stycznia. Zaprezentowano właśnie kolejny materiał z rozgrywki produkcji w ulepszonej wersji.

Nagraniem gameplay’u podzieliła się firma NVIDIA, aby zaprezentować działanie technologii Reflex, która trafi do gry. Reflex zauważalnie zmniejszy czas reakcji posiadanego przez nas sprzętu na odbieranego przez niego komendy. W efekcie, przykładowo, nasza postać szybciej zrobi unik i uratuje się przed uderzeniem potężnego trolla. Jeśli planujecie pokonać wszystkie walkirie, czyli bardzo wymagających, ale opcjonalnych przeciwników, funkcja ta może okazać się bardzo przydatna.

Materiał pozwala też rzucić okiem na to, jak prezentuje się „czysta” rozgrywka z God of War na PC. Gra wygląda zauważalnie lepiej niż na PS4 i PS5, co okupione jest jednak dość wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Niemniej, jeśli nie graliście jeszcze w GoW z 2018 roku, nawet niższe ustawienia graficzne nie zmieniają tego, że to świetna gra, którą moim zdaniem warto nadrobić.

God of War to nie jedyny port z konsol PlayStation, który w najbliższym czasie zadebiutuje na komputerach osobistych. W drodze jest również Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Odświeżone wydanie Uncharted 4 i Zaginionego Dziedzictwa trafi także na PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%