Glass Onion: Film z serii Na noże z dokładną datą premiery. Netflix pokazuje pierwsze zdjęcie z produkcji

Glass Onion Film z serii Na noże z datą premiery w streamingu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix ujawnił datę premiery nadchodzącego Glass Onion: Film z serii Na noże. Pojawiło się również pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji.

Netflix poinformował już, kiedy produkcję będzie można obejrzeć w domowym zaciszu. Druga część oryginalnego kryminału z Danielem Craigiem w roli głównej trafi do streamingu 23 grudnia 2022 roku.

Oficjalny tytuł kontynuacji popularnego filmu brzmi Glass Onion: A Knives Out Mystery. W polskiej wersji językowej Netfliksa produkcja widnieje jako Glass Onion: Film z serii Na noże; prawdopodobnie taki zatem będzie ostateczny rodzimy tytuł filmu.

Wiadomo już, że na ekranach pojawią się m.in. Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Jessica Henwick, Madelyn Cline, a także Dave Bautista. Reżyserem i scenarzystą ponownie został Rian Johnson. Część obsady można zobaczyć na nowym oficjalnym zdjęciu z produkcji; właśnie tak prezentuje się nadchodzący film:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie