To się nazywa giveaway! Do wygrania PS5, GeForce RTX 4090 i wiele więcej! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Instant Gaming giveaway
Newsy

Takiego konkursu typu giveaway jeszcze nie widzieliśmy. Sklep Instant Gaming postanowił rozdać 26 naprawdę cennych nagród.

[AKTUALIZACJA: 25 listopada 2022 roku]

Właśnie poznaliśmy listę zwycięzców wielkiego giveaway w Instant Gaming! 26 szczęśliwców będzie teraz mogło rozkoszować się nagrodami. Zerknijcie koniecznie na stronę Instant Gaming i zobaczcie, czy jesteście na liście. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy!

LISTA ZWYCIĘZCÓW GIVEAWAY BLACK FRIDAY

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 18 listopada 2022 roku]

Szczerze to nie wierzyłem, kiedy zobaczyłem poniższą listę. Kto rozdaje takie nagrody jak PlayStation 5, Steam Deck, Nintendo Switch OLED, kartę graficzną Nvidia RTX 4090, Xbox Series X i monitor Samsung 32-cale w jednym konkursie? Okazuje się, że można, a wszystko to z okazji zbliżającego Black Friday. Taka okazja na pewno długo się nie powtórzy, ale do rzeczy.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY BLACK MAGIC FRIDAY

Otóż od dzisiaj, czyli 18 listopada, startuje Black Magic Friday Giveaway we wspomnianym sklepie Instant Gaming. Aby wygrać jedną z nagród, wystarczy zalogować się na stronie sklepu lub jeśli nie macie konta, założyć je. Potem klikamy w „biorę udział w konkursie” i czekamy cierpliwie do Black Friday, które w tym roku przypada 25 listopada. Wtedy to Instant Gaming wylosuje osoby, które wygrały nagrody, a jest ich aż 26. My w ten sam dzień podamy listę zwycięzców, więc koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę!

Black Friday Giveaway lista nagród w konkursie:

  • Karta graficzna Nvidia GeForce RTX 4090,
  • PlayStation 5,
  • Nintendo Switch OLED,
  • Xbox Series X,
  • Steam Deck,
  • Monitor Samsung LC32G53TQWRXEN Curved 32”,
  • 20x karty podarunkowe o wartości 50 euro (do wykorzystania w Instant Gaming)

Zachęceni? Wzięcie udziału w konkursie zajmuje nie więcej niż kilka kliknięć, więc zachęcamy do udziału. Tym bardziej, że taka okazja długo się nie powtórzy!

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY BLACK MAGIC FRIDAY

Źródło: Materiał Partnera Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie