Aktualizacja Ghost of Tsushima wprowadza do gry niespodziankę z Horizon Forbidden West

Ghost of Tsushima Director's Cut - zbroja z Horizon Forbidden West
PS4 PS5

Do Ghost of Tsushima Director’s Cut trafiła aktualizacja 2.15. Patch wprowadza między innymi bardzo ciekawą nowość dla graczy czekających na nieodległą premierę Horizon Forbidden West.

Jeśli zwiedzacie akurat wyspę Iki, skierujcie się na północ tej lokacji. Znajdziecie tam zagadkę w Wind Shrine, która pozwoli Wam na odblokowanie specjalnego pancerza nawiązującego do Aloy z Horizon Zero Dawn I Forbidden West.

Nie możemy się doczekać Horizon Forbidden West od naszych przyjaciół z Guerilla Games! Podczas gdy czekamy, wydaliśmy dziś nową łatkę do Ghost of Tsushima Director’s Cut, która naprawia Wind Shrine na północy wyspy Iki. Rozwiążcie znajdującą się tam zagadkę, aby zdobyć inspirowaną Aloy niespodziankę…

– informuje Sucker Punch na Twitterze

Co więcej, na tym nie koniec nowości w aktualizacji. Dodatkowo wprowadzono kilka elementów do Ghost of Tsushima: Legends. Gracze mogą teraz zapoznać się z platynowym poziomem trudności w trybie Survival. Dodano również przycisk Zablokuj do menu ze społecznością.

Studio Sucker Punch zapowiedziało także, że w przyszłym miesiącu ukaże się kolejny patch skupiający się Ghost of Tsushima: Legends. Nie wiemy czy Director’s Cut też zyska jakieś poprawki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie