Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Ghost of Tsushima Director’s Cut eliminuje frustrujące problemy

Pojawiła się aktualizacja 2.05 do Ghost of Tsushima Director’s Cut. Twórcy zajęli się w niej problemami, na które skarżyli się gracze.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się debiutu rozszerzonej wersji hitu Sucker Punch. Gra zebrała bardzo wysokie noty od krytyków i gracze również są z niej zadowoleni. Choć sam tytuł sprawdza się przyzwoicie, nie obyło się bez paru większych i mniejszych problemów. Szybko się nimi zajęto.

Posiadacze gry mogą już pobierać ważną aktualizację. Na PS5 waży ona 205 MB, a na PS4 tylko 100 MB. Niedużo, bo i zmian nie ma zbyt wielu. Opis łatki wskazuje, że wprowadza ona generalne poprawki błędów i usprawnienia.

Sucker Punch postanowiło wyjaśnić, co konkretnie zmieniono w patchu. Zgodnie z informacjami od twórców, skupia się on na występujących u niektórych osób crashach gry. Dodatkowo zespół wspomina, że w nadchodzącym tygodniu należy spodziewać się kolejnych poprawek.

Aktualizacja 2.05 dla Ghost Of Tsushima Director’s Cut jest już dostępna. Patch usuwa crashe, których doświadczyło paru użytkowników. Obecnie badamy dodatkowe problemy i będziemy kontynuować wprowadzanie poprawek/ulepszeń w nadchodzącym tygodniu.

– poinformowało Sucker Punch na Twitterze

Crashe miały prawo wkurzyć graczy i niektórzy nie omieszkali wspomnieć o nich w recenzjach i w komentarzach na mediach społecznościowych twórców. Jeśli gracie i doświadczyliście tych problemów, istnieje duża szansa, że zostały wyeliminowane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się