Streamer gra w grę o siedzeniu w kotle i machaniu młotem, siedząc w kotle i machając młotem

Getting Over It - streamer gra w grę siedząc w kotle i machając młotem
Newsy PC

Getting Over It to popularna gra traktująca o siedzeniu w kotle i machaniu młotem. Pewien streamer chyba za bardzo wczuł się w ten klimat i wpadł na dziwaczny pomysł.

Getting Over It swego czasu naprawdę rządziło na poletku „indyczych” gier niezależnych. Niejaki Bennett Foddy stworzył niezwykle frustrującą rozgrywkę opierającą się na absurdalnym pomyśle. Da się jednak wyczuć w tym nutkę geniuszu. No bo przecież gra o siedzeniu w kotle i machaniu młotem musi mieć jakieś drugie dno, prawda?

Być może tym drugim dnem jest właśnie dno wspomnianego kotła. Pewien niemiecki streamer stwierdził, że gra najpewniej jest za mało immersyjna. No bo jak to tak – sterować byle klawiaturą i myszą? Dlatego też wpadł na kuriozalny pomysł, a efekty jego pracy możemy podziwiać na poniższym wideo.

Streamer HandofBlood przekształcił gumowy młotek w kontroler, a z czarnego kotła zrobił swego rodzaju „biurko”. No cóż, brzmi to kuriozalnie, ale to chyba najlepszy sposób na „wczucie się” w taką grę jak Getting Over It. Niestety, „immersyjny” kontroler raczej nie okazał się pomocny. Streamerowi przejście pierwszej przeszkody zajęło około 35 minut. Choć, z drugiej strony, nie jest to aż tak zły wynik – gra znana jest ze swojego wyśrubowanego poziomu trudności.

Dziwaczny zestaw to kolejna cegiełka do „najdziwniejszych” gamingowych kontrolerów. Ostatnio sporą popularnością cieszyły się różne specyficzne pomysły w Elden Ring; grano m.in. na padzie-zabawce czy… bananie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia