[Gamescom 2014] Dying Light w trybie kooperacji i nocne polowania na zombie

Do wspólnej zabawy stanie jednocześnie czterech graczy.

Nowy gameplay z Dying Light rozgrywa się nocą, kiedy nasi wrogowie (za dnia raczej leniwi) przemieniają się w krwiożercze bestie.


Materiał został zaprezentowany podczas targów Gamescom 2014. Dziennikarze serwisu IGN zaprosili wówczas na kanapę Macieja Binkowskieg z Techlandu, który trochę poopowiadał o tym, co nas czeka. Trzeba przyznać, że Dying Light zapowiada się na kawał porządnej eksterminacji i zombie-bicia.

W grze walczymy ze zmutowanymi ludźmi. Do dyspozycji mamy sporo broni białej, jak siekiery, maczety, przeróżne kije, łomy, halabardy czy potężne młoty. Czasem będziemy wspomagać się bronią palną.

Poniższy gameplay po raz pierwszy pokazuje, jak Dying Light wygląda w trybie kooperacji oraz PvP. Zapraszamy pod gołe niebo, przesiąknięte zapachem świeżej krwi!

Dying Light – gameplay z Gamescom 2014

Premiera Dying Light nastąpi w lutym 2015 roku. Tytuł pojawi się zarówno na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360), jak i nowych platformach (PS4, Xbox One). Będzie również edycja na PC.

Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Rozmere28

    Gra jest doskonała. Jeszcze nie grałem, ale z tego co widzę to będą długie godziny przed kompem spędzone. Zamówiłem już sobie nawet klucz lic. na http://klucze.inexus.pl/pre-order i odliczam dni do premiery.

1 Shares
Share1
+1
Tweet