Tom Burke w serialu Cormoran Strike

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Zmiana w obsadzie spin-offu Mad Maxa. Furiosa z Tomem Burke zamiast Yahyi Abdula-Mateena II

Furiosa, czyli spin-off Mad Max: Na drodze gniewu, zyskał w obsadzie nowego aktora. W miejsce Yahyi Abdula-Mateena II pojawi się Tom Burke.

Yahya Abdul-Mateen II zrezygnował z roli ze względu na napięty terminarz. To zatem Tom Burke (Cormoran Strike, Mank, Muszkieterowie) pojawi się u boku cesarzowej Furiosy. Tę rolę powierzono Anyi Taylor-Joy (Gambit królowej, Emma), choć pierwotnie reżyser chciał obsadzić w niej Charlize Theron, a następnie odmłodzić aktorkę komputerowo. Oprócz wymienionych aktorów na ekranie pojawi się również Chris Hemsworth.

Furiosa będzie prequelem Mad Max: Na drodze gniewu. Film miał ujrzeć światło dzienne w 2023 roku, jednak premierę przesunięto; w kinach pojawi się dopiero 24 maja 2024 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%