Spin-off Mad Max: Na drodze gniewu już o krok bliżej. Rozpoczęły się zdjęcia do Furiosy

Furiosa Mad Max. Rozpoczęły się zdjęcia do spin-offu Na drodze gniewu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Furiosa będzie kolejnym filmem, który rozszerzy uniwersum Mad Max. Wiadomo już, że rozpoczęły się zdjęcia do produkcji.

Pracujący już na planie Chris Hemsworth poinformował o tym oficjalnie w mediach społecznościowych. Oznacza to, że pierwszy krok do nowej produkcji już został postawiony; oczywiście do ukończenia jest jeszcze mimo wszystko daleka droga. Dobrze jednak mieć pewność, że prace już trwają.

Całość będzie spin-offem Mad Max: Na drodze gniewu. Akcja rozegra się przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie z 2015 roku i będzie toczyć się przez ok. 15 lat. Niestety nic więcej na temat fabuły jak na razie nie wiadomo; reżyser George Miller stara się utrzymać całość w jak największej tajemnicy.

Oprócz wspomnianego już „informatora”, Chrisa Hemswortha, w potwierdzonej obsadzie znalazł się Tom Burke zastępujący tu Yahyę Abdula-Mateena II. Jako że film będzie w istocie prequelem Na drodze gniewu, Cesarzowa Furiosa musi być nieco młodsza. W rolę przypisaną dotychczas do Charlize Theron wcieli się zatem Anya Taylor-Joy. Jak na razie nie ma więcej informacji na temat obsady, lecz te z pewnością pojawią się w czasem. Wiadomo za to, że George Miller dał radę zebrać znaczną część ekipy filmowej, z którą współpracował przy Fury Road. Do pracy powrócili m.in. scenarzysta Nico Lathouris oraz kompozytor Junkie XL.

Furiosa, czyli spin-off filmowej serii Mad Max, ujrzy światło dzienne 24 maja 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie