Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite sezon 6. Tajemniczy sześcian wylądował w świecie gry

Epic Games przygotowuje się powoli do sezonu 6 w Fortnite, który powinien wystartować pod koniec września. Przygotowania prawdopodobnie już rozpoczęto, od kolejnej tajemnicy.

Deweloperzy odpowiedzialni za Frotnite lubią podgrzewać atmosferę przed kolejnymi sezonami w grze. W pamięci mamy jeszcze szczelinę, która pojawiła się na niebie i zapowiadała obecny sezon 5. Teraz na mapie zmaterializował się sześcian, który zwiastuje nadejście kolejnych nowości.

Fortnite sezon 6 – tajemnicza kostka

Ogromny sześcian na mapie Fortnite niby jest nieruchomy, lecz jeśli poświęcicie godzinę i 43 minuty na gapienie się w niego, zauważycie, że kostka robi kolejny krok w tylko sobie znanym kierunku. Dokąd zmierza i co zapowiada? Z pewnością Epic Games przymierza się do sezonu 6 w Fortnite, lecz póki co mamy tylko sześcian i kolejną zagadkę.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych propozycji na koniec wakacji

Ogromna kostka nie tylko się porusza. Jeśli podejdziemy do niej wystarczająco blisko i uderzymy, na powierzchni bryły pojawią się dziwne znaki, a nasza tarcza zostanie naładowana. Jeśli użyjemy broni palnej, posypią się iskry i możemy zostać rażeni prądem.

Nie jesteśmy do końca pewni, czy nowe zjawisko na mapie Fortnite Battle Royale jest rzeczywiście związane z 6 sezonem, lecz przeszłość pokazuje, że Epic Games lubi wrzucać do świata gry niestworzone rzeczy właśnie przed startem kolejnego sezonu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%