Fortnite – sezon 5 vs sezon 4. Oto zmiany na mapie w trybie Battle Royale

Sezon 5 Fortnite w rozkwicie, a Epic Games wprowadziło na mapie gry sporo nowości. Jeśli chcecie zobaczyć, jak mapa Fortnite Battle Royale została zmieniona, zapraszamy na ciekawe porównanie.

Najnowszy sezon 5 Fortnite przynosi ze sobą gigantyczne zmiany w rozgrywce, w tym zaktualizowaną mapę. Deweloperzy dodali nowe obszary, takie jak Pustynia, Oaza Odpoczynku czy Golfowe Gniazdko. Pojawiło się ponadto kilka nienazwanych lokacji. Dotychczasowe miejscówki również zostały zmodyfikowane.

Poniżej znajdziecie porównanie od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który przygotował materiał Fortnite Battle Royale Season 4 vs 5 New Map Comparison. Możemy zatem szybko zobaczyć, jaką transformację przeszedł świat gry.

Fortnite – sezon 5 vs sezon 4 – zmiany na mapie

Fortnite sezon 5 – patch. Aktualizacja w szczegółach

5 sezon Fortnite rozpoczął się 12 lipca. Na wyspie pojawiły się łodzie wikingów, placówki pustynne i prastare statuy. Wskakujcie całym oddziałem do TWG (terenowego wózka golfowego) i odkryjcie zupełnie nowe sekrety i czekające lokacje.

Patch 5 do Fortnite wprowadza również nowy zestaw broni skałkowych w trakcie Hordobicia podczas nowego wydarzenia Wyjazd w Trasę dostępnego w kampanii Ratowanie Świata.

Sezon 5 w Fortnite to oczywiście nowy karnet bojowy oferujący 100 stopni i ponad 100 nowych nagród. Możecie go już kupować w grze w cenie 950 V-dolców.

Pełną listę zmian po polsku, które zostały wdrożone w 5 sezonie, znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.