Fortnite sezon 10 Karnet Bojowy. Cena, szczegóły, trailer

Nieodłącznym elementem każdego sezonu w Fortnite jest Karnet Bojowy. Nie inaczej jest w przypadku startującego właśnie sezonu 10. Nowy Battle Pass to od teraz nie tylko przedmioty kosmetyczne, studio Epic Games wprowadza kolejne atrakcje.

Jeśli chcecie zdobyć w Fortnite unikatowe nagrody i wykonać dodatkowe misje, powinniście zerknąć, co oferuje przepustka na sezon 10.

Fortnite sezon 10 Karnet Bojowy

Battle Pass na sezon 10 Fortnite kosztuje tyle co zawsze – cena wynosi zatem 950 V-dolców. Karnet oferuje ponad 100 nagród, lecz to nie wszystko. Tym razem przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymacie stroje X-Lord i Katalizator. Awansując karnet na kolejne stopnie, zdobędziecie nagrody, takie jak podwójne kilofy, emotki, ekrany wczytywania, style ubiorów i nie tylko. 100 stopień karnetu da wam potężny strój: Rycerz Ultima – wyjaśniają deweloperzy na oficjalnej stronie Fortnite.

W tym sezonie nowością w karnecie bojowym są misje, w których zgarniemy nagrody za wykonanie szeregu celów tematycznych w przeróżnych zakątkach mapy.

Epic Games informuje również, że udostępnia możliwość podarowania karnetu znajomemu, na wszystkich platformach, aż do 15 sierpnia (termin ten może różnić się w zależności od regionu). Przy pierwszym zakupie otrzymacie też unikatowe pudełko na podarunek do użycia przy wysyłaniu podarunków ze sklepu.

Fortnite sezon 10 i nowa aktualizacja

O najważniejszych nowościach na nowy sezon Fortnite pisaliśmy w tej wiadomości. Kto chce natomiast przejrzeć ogromną listę zmian, którą serwuje patch 10.00 do Fortnite, niech wskakuje tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: