Fortnite sezon 10 – nowości, zmiany na mapie i wielkie roboty

Fortnite sezon 10 czas zacząć! Epic Games ujawnia szczegóły dotyczące rozpoczętego właśnie nowego sezonu, a my zapraszamy na garść szczegółów oraz trailer.

Jeśli czekaliście na Fortnite sezon 10, możecie wskakiwać na serwery (pobierając wcześniej dużą aktualizację 10.00), gdzie czekają na Was naprawdę ciekawe nowości. Tym razem Epic Games postawiło na motyw podróży w czasie, a na mapie pojawiły się ogromne mechy BRUTALI, które możemy poprowadzić do walki w kooperacji z innym graczem.

Fortnite sezon 10 – co nowego?

W sezonie X czas zakrzywia się, a Punkt Zerowy traci stabilność. Niezależnie od tego, czy z nostalgią wspominacie przeszłość, czy też nie możecie doczekać się przyszłości, w całym sezonie na odkrycie czeka mnóstwo atrakcji! Na wyspie zaczynają pojawiać się lokacje, które były uważane za zaginione, jednak teraz wyglądają zupełnie inaczej… – czytamy na oficjalnej stronie Fortnite.

Deweloperzy przedstawili również nowe pojazdy dostępne w sezonie 10 Fortnite – mechy BRUTALI: Te bezlitosne maszyny z impetem wpadają na wyspę, gdy tylko odleci bus bojowy. Każdy z mechów mieści dwóch współpracujących ze sobą graczy, a zatem wspólnie z towarzyszem wskakujcie do środka, załadujcie broń i ruszajcie do walki.

Tryb kreatywny

Deweloperzy mają nadzieję, że spodobały wam się pierwsze stworzone przez graczy kreatywne tryby okresowe, w które mieliście okazję grać przez kilka ostatnich tygodni. Szturm na plażę i Chowany-przebierany to dopiero przedsmak twórczości fanów, które pojawią się w formie trybów okresowych. Przygotujcie swoją drużynę, ponieważ w sezonie X poznacie zupełnie nowe sposoby rozgrywki i zabawy w trybie kreatywnym Fortnite – zapowiada Epic Games.

Ratowanie Świata

Sezon 10 Fortnite dotarł również do Ratowania Świata, gdzie już teraz możemy wziąć udział w nowym wydarzeniu okresowym. Pomóżcie swoim ulubionym bohaterom w pełnej niebezpieczeństw podróży do stacji radiowej, z której będą mogli wyemitować swoją piosenkę na lato. Im dalej od ciężarówki poduszkowej, tym bardziej zabójcza jest burza, jednak na śmiałków, którzy zechcą stawić czoła niebezpieczeństwu czeka lepszy sprzęt. Po drodze trzeba będzie zrobić sporo przystanków, a więc warto zadbać o porządne wyposażenie, by przygotować się na ostateczną potyczkę

Do Ratowania Świata trafiła również Szafka, gdzie na dobry początek sezonu znajdziecie emotki, pakiety muzyczne i ekrany wczytywania. Epic Gamez zapowiada, że wraz z kolejnymi aktualizacjami, w Szafce wylądują nowe elementy.

Źródło: Epic Games, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: