Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Film Uncharted. Znany aktor na fanowskim nagraniu!

Świetna wizja twórców.

W sieci wylądował interesujący materiał wideo stworzony przez fanów serii Uncharted. To krótkometrażowa produkcja, w której główną role gra Nathan Fillion, wcielający się w Nathana Drake’a.

Całość ma świetny klimat i od razu widać, że fani stojący za tym filmikiem, znają się na rzeczy. Oczywiście w produkcji nie zabrakło wartkiej akcji i poszukiwania skarbu.

Nathan Fillion znany jest z takim filmów jak Firefly, Gotowe na wszystko, Serenity, W drodze, serial Castle, Wiele hałasu o nic, czy Percy Jackson: Morze potworów.

Jak widać, Fillion idealnie pasuje do roli Nathana Drake’a. A Wy co sądzicie o jego występie w tej mini produkcji? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%