Nowe odsłony FIFA i Need for Speed już blisko. Wiarygodne źródło ujawnia daty premier

FIFA 23 i Need for Speed 2022 - informator ujawnia daty premier
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Nowe odsłony serii FIFA i Need for Speed mogą być dość blisko terminów swoich premier. Znany informator ujawnia dokładne daty debiutów.

Tom Henderson ujawnił niedawno, że oba tytuły zostaną zaprezentowane już w lipcu, a konkretnie w jego drugiej połowie. Bardzo możliwe, że wtedy również poznamy ich oficjalne daty premier, a na razie musimy zadowolić się przeciekiem.

Henderson twierdzi, że FIFA 23 zadebiutuje już 30 września. Na premierę najnowszej odsłony piłkarskiego cyklu nie poczekamy więc zbyt długo, ale warto przypomnieć, że będzie to ostatnia FIFA od Electronic Arts. Seria w przyszłym roku zostanie zastąpiona przez EA Sports FC.

Nowe Need for Speed ma ukazać się nieco później. Premiera kolejnej produkcji wyścigowej EA jest rzekomo zaplanowana na 4 listopada. Tegoroczne NFS ma zabrać graczy do fikcyjnej wersji Chicago i oferować realistyczną grafikę z elementami kreskówki.

Informator podzielił się też informacjami o premierze Skate 4. Produkcja nie ma jeszcze ustalonej konkretnej daty debiutu, ale bardzo możliwe, że zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Pokaz gry ma za to odbyć się jeszcze w pierwszej połowie lipca.

Choć Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków, warto poczekać na oficjalne ogłoszenia Electronic Arts. Nawet najlepszy informator może się mylić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie