Far Cry: Primal – pierwszy gameplay na The Game Awards 2015

Organizatorzy imprezy zdradzili, że podczas jej trwania zobaczymy 10 światowych premier.

Nie napalajmy się jednak na 10 zapowiedzi zupełnie nowych gier, ponieważ chodzi tutaj raczej o nowe filmiki, trailery i inne materiały z tego, co już wcześniej zostało potwierdzone.


Organizatorzy The Game Awards 2015 (startuje w nocy z 3 na 4 grudnia bieżącego roku) ujawnili właśnie, że na pewno zobaczymy pierwszy gameplay z Far Cry: Primal, które Ubisoft pokazało na początku października. Dostaliśmy wówczas jedynie trailer, który wywarł na nas spore wrażenie. Przypominamy go poniżej.

Far Cry: Primal zadebiutuje 23 lutego przyszłego roku na PlayStation 4 oraz Xboksie One, a miesiąc później również na PC. Tytuł fabularnie nie będzie związany z żadną poprzednią odsłoną serii, co potwierdza również fakt osadzenia akcji 10 tysięcy lat przed naszą erą.

Gracz wcieli się w postać myśliwego Takaara, który aby przetrwać, będzie musiał zabijać dziką zwierzynę i tworzyć różnego rodzaju bronie. Więcej szczegółów na temat gry możecie znaleźć w tym newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Eryk

    no ja to chętnie bym sie dowiedział jakie tam bronie znajdziemy bo w serii Far Cry to zawsze mi sie podobało że każdy znalazł coś dla siebie. Ciekawe czy będą np różne rodzaje łuków itd. pzdr

98 Shares
Share98
+1
Tweet