Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Far Cry 6 – zawartość edycji kolekcjonerskiej. W zestawie miotacz ognia

Wczoraj Ubisoft oficjalnie zaprezentowało nową część serii. Przy okazji ujawniono też zawartość trzech rozszerzonych edycji Far Cry 6 – złotej, ultimate i kolekcjonerskiej.

Oprócz wydania standardowego gry, pojawi się możliwość zakupu tytułu w którejś ze specjalnych edycji. Do wyboru mamy aż trzy.

Pierwsza z nich, złota, ma zawierać grę oraz przepustkę sezonową, która da dostęp do co najmniej trzech dodatków do FC 6. Za taki pakiet zapłacimy 399,99 złotych. W edycji ultimate do gry i przepustki sezonowej zostanie dorzucony pakiet kosmetyków (skórki, pojazdy i stroje) – całość ma kosztować 479,99 złotych.

Natomiast najbardziej rozszerzony zestaw kolekcjonerski zagwarantuje wszystko, co powyżej oraz: pudełko, steelbook, album z grafikami, 10 naklejek, breloczek jamnika Chorizo, mapę, soundtrack i… replikę Tostadora, czyli miotacza ognia z gry. Replika będzie składać się z siedmiu części, które gracz ma samodzielnie poskładać. Całość wyceniono na 859,90 złotych.

Poniżej dla przypomnienia zamieszczamy fabularny trailer z FC 6, a pod tym adresem znajdziecie parę screenów. Wideo nie ukazuje elementów rozgrywki, ale i tak jest co oglądać. Skupia się ono na Antonie – prezydencie fikcyjnego państwa Yara, w którego wcielił się aktor z Breaking Bad Giancarlo Esposito.

Far Cry 6 trafi na PC, PS4, Xboksa One i next-geny 18 lutego 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się