Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Far Cry 6 – data zapowiedzi gry [POGŁOSKA]

Kolejne źródło donosi, że jedną z niezapowiedzianych gier Ubisoftu, która zostanie przedstawiona już niebawem, jest Far Cry 6.

Jeśli czekacie na Far Cry 6, gra zostanie zapowiedziana na wydarzeniu Ubisoft Forward, które zaplanowano na 12 lipca – twierdzi zaufane źródło serwisu Gamereactor.

Wspomniany portal donosi, że nowa odsłona kultowej serii ma zadebiutować przed kwietniem 2021 roku. Do tego czasu mamy zobaczyć również Watch Dogs Legion, Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six Quarantine oraz Gods and Monsters.

Odnośnie miejsca akcji Far Cry 6, ta ma zostać przeniesiona poza Stany Zjednoczone, lecz źródło Gamereactora nic na ten temat nie mówi.

Tutaj warto wspomnieć, że pierwsza gra Far Cry miała miejsce w Mikronezji. Następna część przeniosła nas do Afryki. Ikoniczny Far Cry 3 to wysepki na Oceanie Spokojnym. Far Cry 4 zmienił klimaty na Himalaje, a Far Cry 5 przyniósł serię do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do fikcyjnej miejscowości w stanie Montana.

Przypominamy, że w lutym tego roku o nowym Far Cry wspominał Jason Schreier, a wcześniej rychłą zapowiedź gry zwiastował aktor wcielający się w Vaasa z Far Cry 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się