Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store będzie udostępniać gry za darmo przez 12 dni

19 grudnia rusza świąteczna wyprzedaż gier w Epic Games Store. Z tej okazji serwis szykuje dla nas dużą niespodziankę.

Od 19 grudnia przez kolejne 12 dni można będzie pobierać z Epic Games Store różne darmowe gry. Nie wiadomo jeszcze, jakie konkretnie to będą tytuły – ani ile ich będzie.

Zapewne wszyscy słyszeli o akcji, w ramach której serwis co tydzień udostępnia kolejną darmową grę. W ten sposób Epicy próbują zachęcić graczy do korzystania z ich platformy. Wśród nonszalancko rozdawanych darmoszek można znaleźć prawdziwe perełki, które być może nie są tytułami AAA, ale za to oferują ciekawą i wartościową rozgrywkę.

W tym tygodniu w Epic Games Store można pobrać za darmo The Escapists. Promocja trwa do 19 grudnia. O tym, co trzeba zrobić, by zdobyć grę o uciekaniu z więzienia, piszemy tutaj. Na platformie za darmo można teraz pobrać jeszcze jeden tytuł: przygodówkę The Wolf Among Us.

Udostępniając daną grę, Epicy z reguły zdradzali, co czeka nas w kolejnym tygodniu. Przy The Escapists wyjątkowo taka informacja się nie pojawiła. Wiele wskazywało więc na to, że nadchodzi koniec akcji rozdawania prezentów. Teraz wszystko się wyjaśniło.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się