Epic Games Store będzie udostępniać gry za darmo przez 12 dni

Epic Games Store będzie udostępniać gry za darmo przez 12 dni
Gry za darmo Newsy PC

19 grudnia rusza świąteczna wyprzedaż gier w Epic Games Store. Z tej okazji serwis szykuje dla nas dużą niespodziankę.

Od 19 grudnia przez kolejne 12 dni można będzie pobierać z Epic Games Store różne darmowe gry. Nie wiadomo jeszcze, jakie konkretnie to będą tytuły – ani ile ich będzie.

Zapewne wszyscy słyszeli o akcji, w ramach której serwis co tydzień udostępnia kolejną darmową grę. W ten sposób Epicy próbują zachęcić graczy do korzystania z ich platformy. Wśród nonszalancko rozdawanych darmoszek można znaleźć prawdziwe perełki, które być może nie są tytułami AAA, ale za to oferują ciekawą i wartościową rozgrywkę.

W tym tygodniu w Epic Games Store można pobrać za darmo The Escapists. Promocja trwa do 19 grudnia. O tym, co trzeba zrobić, by zdobyć grę o uciekaniu z więzienia, piszemy tutaj. Na platformie za darmo można teraz pobrać jeszcze jeden tytuł: przygodówkę The Wolf Among Us.

Udostępniając daną grę, Epicy z reguły zdradzali, co czeka nas w kolejnym tygodniu. Przy The Escapists wyjątkowo taka informacja się nie pojawiła. Wiele wskazywało więc na to, że nadchodzi koniec akcji rozdawania prezentów. Teraz wszystko się wyjaśniło.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie