The Escapists za darmo w Epic Games Store. Ostatnia bezpłatna gra?

The Escapists za darmo w Epic Games Store. Ostatnia bezpłatna gra?
Gry za darmo Newsy PC

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, w czwartek na platformie Epic Games udostępniono za darmo The Escapists. A tak poza tym, tym razem nie pojawiła się informacja na temat kolejnej gry.

Ponad pół roku temu na Epic Games Store rozpoczął się okres cotygodniowego rozdawania prezentów. Gracze, którzy śledzili akcję, mogli przez ten czas nieźle się obłowić – wśród tytułów, które były rozdawane, znajdowało się sporo wartościowych i wciągających gier (niekiedy dużo ciekawszych niż te wysokobudżetowe). W momencie udostępnienia prezentu na dany tydzień zazwyczaj ujawniana była nazwa kolejnego. Tym razem platforma nie pokazuje nic. Przypadek?

Być może akcja zmierza ku końcowi. Za to jeszcze przez ten tydzień, od czwartku począwszy, można zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki The Escapists – wydany cztery lata temu tytuł w stylistyce retro, w którym głównym zadaniem gracza jest ucieczka z więzienia. Sposób, w jaki możemy to zrobić, zależy wyłącznie od nas – twórcy dają nam w tej kwestii szerokie pole manewru: możemy chociażby namówić współwięźniów do buntu lub ukraść mundur strażnika i po cichu prześlizgnąć się do wyjścia – albo wykopać tunel pod więzieniem.

Ciekawe? Owszem. Wyprzedaż kończy się 19.12.2019 o 16:59. Aby otrzymać The Escapists, należy przed tą datą przejść do karty gry w Epic Games Store i kliknąć przycisk “Odbierz”. Oczywiście trzeba najpierw posiadać konto na platformie, ale o tym na pewno już wiecie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie