Empire of Sin – strategia o mafii ma datę premiery i nowy zwiastun

0 komentarzy

Paradox Interactive wyjawiło, że Empire of Sin zadebiutuje 1 grudnia. Wraz z wiadomością o dacie premiery światło dzienne ujrzał świeży trailer z gry.

W strategię o przestępczym półświatku zagramy już 1 grudnia – bo dokładnie wtedy wyląduje ona na wszystkich głównych platformach.

Najnowszy materiał wideo wprowadza nas w świetny klimacik produkcji. To, co widzimy na filmiku, przypomina trochę kultową Mafię w innej perspektywie, to znaczy z widokiem w rzucie izometrycznym.

Za stworzenie Empire of Sin odpowiada studio Romero Games. Gracz trafi do Chicago lat 20. XX wieku, gdzie wcieli się w jednego z 14 autentycznych – lub inspirowanych autentycznymi postaciami – przywódców mafii (do wyboru m.in. Al Capone czy Stephanie St. Clair). Będziemy kierować poczynaniami naszego gangu i chronić jego interesy przed konkurencją, by zawładnąć całym przestępczym światem, czyli tytułowym „imperium grzechu”. To głównie strategia, choć nie zabraknie tu też elementów RPG i systemu walki turowej.

W tytuł pogramy na pecetach, PS4, Xboksie One i Nintendo Switch. Można już składać zamówienia przedsprzedażowe na grę na Steamie – tam kosztuje ona 143 złote.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się