Filmik z Elden Ring pokazuje, jak wrogowie przybijają sobie „piątkę” po pokonaniu bohatera

Elden Ring - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Fan Elden Ring opublikował w sieci wideo, na którym zarejestrował specyficzne zachowanie przeciwników po zabiciu głównej postaci.

Użytkownik Reddita o pseudonimie TSgt-Duck podzielił się ze społecznością fanów produkcji FromSoftware filmikiem, na którym jego bohater zostaje zabity przez przeciwników. Akurat w tym nie byłoby absolutnie nic dziwnego – w grze jest to nad wyraz częsty fenomen – gdyby nie to, co wrogowie robią tuż po pokonaniu postaci. Mianowicie wyglądają tak, jakby próbowali sobie przybić „piątkę”, usatysfakcjonowani skutecznością ataku.

Ostatnio dużo dzieje się w świecie ER. Nie tak dawno pisaliśmy chociażby o modyfikacji, dzięki której w grze pojawia się… parowóz Tomek. Ciekawym zjawiskiem jest również zastąpienie głównego bohatera lub bohaterki produkcji CJ-em z GTA. Screeny i wideo pokazywaliśmy pod tym adresem.

Elden Ring miało premierę 25 lutego 2022 i jest dostępne na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X. Natomiast w okolicach premiery opublikowaliśmy recenzję tytułu. Nasz redaktor docenił jego jakość i nowatorstwo rozwiązań w warstwie gameplayowej, przyznając ER maksymalną notę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie