E3 2016: Remaster The Elder Scrolls V: Skyrim i ekskluzywna gra od Capcom na XOne?

Jeden z branżowych insiderów dzieli się swoimi informacjami.

Shinobi602 często był źródłem prawdziwych wiadomości, które podawał przed oficjalnym ogłoszeniem przez deweloperów. Czy tak będzie i tym razem? Wspomniany insider podzielił się – podczas podcastu z MrMattyPlays – kilkoma spostrzeżeniami na temat tego, co możemy zobaczyć podczas targów E3 2016. Wspomniał przede wszystkim o tym, że Bethesda zaprezentuje remaster jednej ze swoich gier. Niestety nie wiadomo, o jaki tytuł może chodzić, choć wcale się nie zdziwimy, jeśli będzie to odświeżona wersja wciąż popularnego The Elder Scrolls V: Skyrim. Chcielibyście?

Insider twierdzi również, że podczas trwającej 90 minut konferencji Microsoftu na E3 2016 poznamy ekskluzywną grę dla Xboksa Ona, za którą odpowiada Capcom. Ciekawe, czy zobaczymy nowe IP, czy też może kolejną odsłonę jednej z wielu serii japońskiego dewelopera.

Wygląda również na to, że Shinobi602 wie coś na temat plotek związanych z Red Dead Redemption 2, lecz niestety niczego w tej sprawie nie zdradza. Pełny podcast możecie przesłuchać poniżej:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.