[E3 2014] Brutalna zapowiedź Dying Light. “Każdy jest mordercą”

Dynamiczna akcja, hordy zombie i krew – tak można w skrócie podsumować najnowszy zwiastun, który właśnie trafił do sieci.

A więc masz spryt, wiedzę i sprawność, ale nie jesteś mordercą? Ależ jesteś! W pewnych okolicznościach wszyscy nimi jesteśmy – sugeruje w filmiku polski Techland.


Producent gry podkreśla, że w opanowanym przez zombie świecie łowcę i ofiarę oddziela tylko cienka, krucha granica. To czy utrzymamy się po jej właściwej stronie, ma zależeć tylko od nas.

Techland zwraca uwagę na stworzony przez siebie system Natural Movement, zapewniający intuicyjne poruszanie się po otwartym świecie gry. System zostanie dokładniej zademonstrowany podczas targów E3 w Los Angeles. Trailer, który ma towarzyszyć prezentacji, został wpuszczony do sieci już teraz.

Dying Light – krwawe metody eliminacji zombie

Dying Light pozwoli nam wcielić się w jednego z czterech bohaterów, który trafia do miasta wzorowanego na Rio de Janeiro. Jak to już w tytułach o zombie bywa, mieszkańcy zostali zarażeni tajemniczym wirusem, który przemienił ich w żądne krwi potwory.

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie w grze motywu znanego z filmu Jestem Legendą. Podczas dnia zombie będą  mało aktywni, a w nocy nie dadzą nam odetchnąć.

Targi E3 2014 – wszystkie informacje o nadchodzących grach!

Premierę Dying Light zaplanowano na luty przyszłego roku. Gra pojawi się na PC oraz konsolach: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet