Dzisiaj premiera pierwszego DLC do Dying Light

Wiemy też, kiedy pojawią się kolejne dwa elementy przepustki sezonowej.

Jeśli przeszliście już Dying Light (zobaczcie naszą recenzję), lecz mało Wam zombiaków i skakania po dachach, już dzisiaj będziecie mogli pograć w dodatkowe misje.


Techland zdradził daty premier trzech DLC, które wchodzą w skład przepustki sezonowej do Dying Light. Pierwszy zatytułowano Cuisine & Cargo. Znajdziemy w nim dwie nowe misje – pierwsza rozegra się w restauracji (screen powyżej), druga przeniesie nas do hal załadunkowych opuszczonej stacji kolejowej (screen na końcu newsa). Lokacje będą naturalnie wypełnione żywymi trupami po brzegi.

DLC Cuisine & Cargo zadebiutuje jeszcze dzisiaj na Steam oraz w usłudze Xbox Live. Jeśli posiadacie PS4, na nowe misje musicie poczekać do jutra.

Kolejny element przepustki sezonowej pojawi się natomiast w marcu. Dostaniemy wówczas Ultimate Survivor Bundle, składające się z siedmiu przedmiotów: trzech strojów i czterech planów konstrukcyjnych na nowe bronie. Trzecie rozszerzenie – The Bozak Horde – nadejdzie z kolei w maju, a wraz z nim nowy tryb rozgrywki polegający na odpieraniu kolejnych hord zombie. Pojawi się również tajemniczy psychopata o imieniu Bozak.

Dying-Light

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet