Dying Light 2 ze świąteczną nowością dla graczy. Darmowe przedmioty do odebrania

Dying Light 2 otrzymało świąteczny zastrzyk nowości
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dying Light 2 ma być wspierane tak, jak poprzednia część, więc Techland zaprezentował szczegóły pierwszego świątecznego wydarzenia w grze.

Zombie z DL2 jeszcze przed premierą gry obchodziły święta. Tym razem tytuł jest już dostępny od paru miesięcy, a Techland głośno obiecywał długie wsparcie. Sezonowe wydarzenia to tylko jedna z wielu form przedłużania żywotności gry. Po evencie halloweenowym, otrzymaliśmy nowy, świąteczny.

Dying Light 2 z prezentami dla graczy

Idą, idą święta, Mariah Carey zdobywa szczyty popularności, a proces odmrażania Maryli Rodowicz już jest w toku. Z tej okazji Techland ponownie postanowił celebrować ten okres i to w Dying Light 2. Pierwsza część żyła tego typu wydarzeniami i nową zawartością przez długie lata po premierze i mam nadzieję, że to samo spotka „dwójkę”.

Mamy zwiastun wydarzenia świątecznego, którego największą nowością jest zdecydowanie dekoracja wielu fragmentów miasta. Nawet na ulicach spacerują świąteczne zombie i inne zmutowane stwory, zabawiając się w Grincha i kradnąc prezenty. My możemy podjąć się nowych zleceń w tym czasie, a także zakupić sporo świątecznego wyposażenia. Wystarczy tylko udać się do Baki na bazarze. Zestaw „Dziadka do orzechów” otrzymamy bezpłatnie!

Trzeba zaznaczyć, że nowy zestaw wyposażenia kosztuje 2,99 USD, ale za udział w świątecznych aktywnościach dostaniemy go bez potrzeby płacenia. Znajdziemy w nim nową lotnię, ubranie oraz specjalną szablę. Wydarzenie trwa do 5 stycznia, więc fani wiele czasu, aby wspólnie odblokować „ostateczną” nagrodę, czyli specjalny buzdygan, który jeszcze bardziej ułatwi nam koszenie umarlaków.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie