Smektała o DLC do Dying Light 2: „spodziewajcie się niespodziewanego”

Dying Light 2 - walka z zombie w powietrzu
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Długo było cicho w mediach na temat pierwszego fabularnego DLC do Dying Light 2 Stay Human. Sytuacja zmieniła się dziś, kiedy to świat obiegła wieść o słowach Tymona Smektały – głównego projektanta gry.

Obecnie trwa Game Developers Conference, czyli jeden z ważniejszych eventów gamingowych w roku. W ramach trwającego wydarzenia dziennikarze z całego świata mogą porozmawiać z twórcami gier o ich obecnie rozwijanych produkcjach. Udało się w ten sposób złapać Tymona Smektałę, by porozmawiać o nadchodzących dodatkach do DL2.

Na pewno możecie oczekiwać, że gra zabierze was do nowych środowisk, z ich nowymi wyzwaniami do przemierzania. Myślę też, że powinniście spodziewać się – może to głupie określenie – ale spodziewajcie się niespodziewanego.

– powiedział Tymon Smektała w rozmowie z PCGamesN podczas GDC

Zapowiada się na to, że nie tylko pierwsze DLC fabularne będzie zaskoczeniem dla graczy. Wygląda na to, że Techland chce podtrzymać ten zamysł w przypadku każdego dodatku z nową historią. Firma ma w planach wspierać swoją grę przez 5 lat od jej premiery, więc można śmiało założyć, że czeka nas jeszcze sporo nowej zawartości.

To jest coś, co chcemy zrobić w ramach wsparcia po premierze. Chcemy zaskakiwać ludzi. Chcemy wzbudzić w naszych graczach emocjonalne oczekiwanie. Co będzie następne? Plan jest taki, aby zawartość nie była zbyt szablonowa. Chodzi o to, aby każda nowa zawartość zaskakiwała, dawała poczucie świeżości, nowości, ponieważ uważamy, że właśnie w ten sposób można zaangażować graczy.

– kontynuował Tymon Smektała

Pierwsze fabularne DLC do Dying Light 2 zostało zaplanowane na czerwiec tego roku. W związku z tym można się spodziewać, że w kwietniu lub w maju do sieci zaczną trafiać pierwsze materiały promocyjne, które zdradzą szczegóły wymienionego dodatku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie