Dying Light 2 - parkour po dachach budynków

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Oglądajcie z nami ostatni pokaz Dying Light 2. Czekamy na asy z rękawa Techlandu

Nastał ten dzień – Techland dziś podzieli się ze światem ostatnim odcinkiem z cyklu Dying 2 Know. Wieczorem wszyscy razem obejrzymy już końcową dawkę nowości z Dying Light 2, które poznamy przed premierą gry.

W zeszłym tygodniu mogliście przeczytać o zapowiedzi wieczornej prezentacji ostatniego epizodu D2K. Twórcy gry pozostawili temat transmisji jako niespodziankę, choć praktycznie pewnym jest to, że nie będzie to podsumowanie wszelkich dotychczasowych informacji o grze. To już miało miejsce, więc dziwnym byłoby powielenie tego w ramach jeszcze jednego livestreamu.

Ostatni odcinek Dying 2 Know będziecie mogli już dziś obejrzeć na oficjalnym kanale Techlandu na platformie Twitch. Aby ułatwić Wam oglądanie, poniżej zamieściliśmy specjalne okno, z którego również możecie śledzić całe wydarzenie. Start już dziś punkt 21:00 czasu polskiego, dlatego zarezerwujcie sobie wolny wieczór, by mieć czas na spędzenie go z najnowszą produkcją polskiego studia.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutuje już 4 lutego na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na Nintendo Switch w ramach streamingu. To jak? Zamówienie przedpremierowe już złożone, a może czekacie na pierwsze recenzje?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się