Odpalajcie Dying Light 2. Do zgarnięcia jest druga część darmowego DLC

Dying Light 2 - darmowe DLC - Authority Pack
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Macie już Dying Light 2? Jeśli tak, gorąco zachęcam uruchomić grę w celu odebrania kolejnej części darmowego DLC. Niebawem Techland powinien udostępnić jego ostatni fragment, by każdy mógł w pełni dokończyć uniform.

Niedawno mogliście przeczytać o udostępnieniu pierwszej części Authority Packa do Dying Light 2. Twórcy gry postanowili podzielić go na trzy części, które następnie zostaną udostępnione w małych odstępach czasowych.

Poprzednio mogliście obdarować swoje postacie butami, kurtką i joggerami. Wraz z Part II do Waszej kolekcji wpadnie tym razem para rękawiczek, specjalny rozsuwany komin, a także naramienniki. Trzeba przyznać, że prezenty od twórców prezentują się naprawdę dobrze. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo, które świetnie obrazuje, jak Aiden będzie wyglądać po udostępnieniu ostatniego kawałka dodatku zawierającego wyjątkową bron.

Dying Light 2 Stay Human w końcu pojawiło się na rynku 4 lutego 2022 roku. Gra dostępna jest na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. W bliżej nieokreślonej przyszłości tytuł będzie można ograć także na Nintendo Switch przy pomocy streamingu z chmury. Niestety, to wydanie zostało niedawno opóźnione. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie