Pierwsze darmowe DLC do Dying Light 2. Techland pokazał zwiastun

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2, zgodnie z obietnicami, dostanie dość sporo zawartości po premierze. Techland pokazał właśnie zwiastun pierwszego pakietu DLC.

Stylowo i efektywnie!

Dying Light 2 z pierwszym DLC w częściach

Najnowsza pozycja od polskiego Techlandu poradziła sobie całkiem nieźle, choć nie obeszło się bez kontrowersji. Te skupiają się wokół dostępnych wersji językowych. Być może pierwszy pakiet darmowych DLC uspokoi nieco rozgoryczonych graczy.

Pierwsza paczka zawartości skupia się wokół frakcji Stróży Prawa. Dostaniemy „Authority Pack”, dzięki któremu będziemy mogli przywdziać ubrania kojarzona się ze wspomnianą frakcją. Nie musimy przy tym, rzecz jasna, jej wspierać w samej fabule.

Całość została podzielona na trzy części. Pierwsza obejmuje kurtkę, buty i joggery. Niedługo później dostaniemy nakrycie głowy, bransoletę i rękawice. Trzecia część zawartości to specjalna broń przypominająca zrobiony z resztek wielki młot. Wszystko utrzymano w kojarzącej się ze Stróżami Prawa kolorystyce i designie.

Spodziewam się, iż w przyszłości będziemy dostawać podobnego rodzaju zestawy DLC dla każdej innej frakcji. Z czasem zapewne pojawi się niezwiązana z nimi zawartości, a finalnie także i płatne dodatki fabularne. Deweloperzy mają ambitne plany wspierania gry przez kolejne pięć lat. Patrząc na rozwój „jedynki” przez lata – jestem w stanie w to uwierzyć i trzymam kciuki, iż uda się spełnić oczekiwania fanów. Szczególnie w kwestii płatnych, dużych dodatków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie