Dying Light 2 a rozwój po premierze. Techland pokazuje plany, w tym terminy premier DLC

Dying Light 2 - zombie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Techland podzielił się konkretnymi planami rozwoju Dying Light 2. Produkcja szybko otrzyma pierwsze DLC oraz inne darmowe i płatne nowości.

Już chwilę po premierze gra ma dostać darmowe DLC inspirowane frakcjami obecnymi w grze. W marcu pojawi się zestaw wyzwań, a w kwietniu seria specjalnych wydarzeń ze zmutowanymi zarażonymi. W maju gracze spróbują sił w kolejnym zestawie wyzwań. Wszystkie wymienione wcześniej nowości będą całkowicie darmowe.

Jeśli interesuje Was fabularne zawartość, na takową musicie chwilę poczekać. Pierwsze fabularne DLC zadebiutuje dopiero w czerwcu, więc musicie na nie chwilę poczekać. Oczywiście rozszerzenie to będzie już płatne.

Poniżej znajdziecie mapę prezentującą plany Techlandu na najbliższe miesiące. Pamiętajcie, że to tylko część przewidywanych nowości, które mają trafić do Dying Light 2.

Techland zapowiedział niedawno, że DL2 będzie wspierane przez przynajmniej pięć lat. To ambitny plan, ale patrząc na ciągłe zaangażowanie studia w rozwój swojej poprzedniej produkcji, nie powinno to nikogo dziwić. Pierwsze Dying Light do dziś otrzymuje aktualizacje i niedawno w grze ruszyło ostatnie duże wydarzenie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie