Techland macha Dying Light na pożegnanie. Rusza ostatnie wydarzenie

Dying Light - zombie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Już za chwilkę zadebiutuje Dying Light 2. Przyszła pora pożegnania z rozwijaną nieprzerwanie od 2015 roku „jedynką” i, jak na Techland przystało, pożegnanie to nie będzie byle czym.

Wydarzenie Spike’s Story: Last Call już wystartowało. Techland postanowił podzielić je na kilka części i ta pierwsza jest dostępna od teraz do 28 stycznia. Druga część ruszy 28 stycznia i potrwa przez nieujawniony czas.

Jak wygląda fabuła Spike’s Story: Last Call? Jest dość standardowo, ale ciekawie. Bandyci znów dadzą się mieszkańcom Harran we znaki, a okolicę nawiedzi masa Virali – będzie się działo.

Rais upadł, ale to nie koniec naszych problemów z bandytami. Wręcz przeciwnie, jeśli mam być szczery. Po odejściu przywódcy, zalewają Harran, rozluźnieni i oszalali, pustosząc wszystko, co stanie im na drodze. Uderzenie na kryjówkę ocalałych naraziło ukrywających się w nim ludzi na zarażenie, sprowadzając na nich zastępy świeżo przemienionych Virali, z którymi trzeba się uporać. Jakbyśmy nie mieli ich już dość…

– fragment opisu eventu ze strony techlandu

Jak zwykle w przypadku takich eventów, Techland przygotował nagrody dla graczy. Tą najważniejszą będzie broń Crankshaft, ale zgarniemy też bomby, modyfikacje do broni i plany budowy sprzętu.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i (w późniejszym terminie, dzięki chmurze) Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie