Dying Light 2 - grafika
0 komentarzy

Dying Light 2 wspierane przez długie lata. Techland wyjaśnia plany na przyszłość

Techland ostatnio przytłoczył nas liczbą nowych informacji na temat Dying Light 2 i bardzo dobrze! Tym razem twórcy „zobowiązali” się wspierać grę przez dłuższy czas.

Ich plan? Jest prosty – zagwarantować grze długie życie przez co najmniej pięć lat.

Dying Light 2 jak „jedynka”

Techland za sprawą pierwszej części swojej serii gier o parkourze i zombie dokonał czegoś zaskakującego. Polskiemu deweloperowi udało się zapewnić produkcji niezwykle długie życie. Tytuł początkowo wyszedł w 2015 roku, a nawet niedawno dostaliśmy kolejne aktualizacje i trochę dodatkowej zawartości. Część jest płatna, a część – wręcz przeciwnie.

Mało który deweloper jest w stanie tak długo utrzymywać zainteresowanie fanów. Tym bardziej że DL, choć jest grą z możliwością kooperacji, wydaje się dedykowana głównie dla pojedynczego gracza. Okazuje się, że nadchodząca „dwójka” również przyciągnie naszą uwagę przez dłuższy czas. No, tak przynajmniej „zobowiązał” się jeden z twórców.

Zobowiązujemy się do 5-letniego wsparcia gry po premierze, co oznacza:

– Więcej fabularnych DLC

– Więcej wydarzeń

– Więcej lokacji

– Więcej przedmiotów w grze

– Osobiście, jest to jeden z głównych powodów, dla których dołączyłem do Techlandu. Gracze przede wszystkim.

Sheri Kryeziu, Influencer Lead z Techland na Twitterze

To bardzo ambitne plany. Patrząc jednak na to, co deweloperowi udało się zrobić przy okazji pierwszej części – nie powinniśmy się o nic martwić. Zakładam, że część ze wspomnianej zawartości będzie kompletnie darmowa, a za część przyjdzie nam zapłacić. O ile będą to faktycznie „bogate” DLC pokroju The Following – nie widzę w tym problemu.

Swoją drogą ostatnio dostaliśmy nowe materiały prosto z gry. Niedawno twórcy wspomnieli, że tytuł może nam wystarczyć nawet na… 500 godzin. Wkrótce później wyjaśnili swe słowa, ale raczej na nudę nikt nie będzie narzekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się