Dying Light 2 Reloaded Edition to największa w historii aktualizacja do gry. Zagrajcie za darmo

Dying Light 2 Reloaded Edition na zwiastunie. Zagrajcie za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dying Light 2 Reloaded Edition to największa do tej pory aktualizacja gry. Dzięki niej posiadacze produkcji dostaną mnóstwo darmowych ulepszeń. Rozpoczyna się darmowy weekend na Steam.

Techland już wcześniej zapowiedział darmowe ulepszenie do swojego ostatniego hitu. Dying Light 2 Reloaded Edition to potężny zastrzyk nowości, w tym tak wielce oczekiwana broń palna, która stanowić ma kolejne narzędzie pomocne w przetrwaniu w niegościnnym świecie po apokalipsie.

Dying Light 2 Reloaded Edition – co nowego?

Reloaded Edition to, wedle zapewnień Techlandu, największa łatka, jaka kiedykolwiek trafiła do tytułu. Przede wszystkim gracze otrzymali za jej sprawą najbardziej kompletne wydanie gry. Nawet jeżeli wcześniej nie kupowaliście fabularnego DLC Bloody Ties, teraz zgarniecie je kompletnie bez opłat. Ulepszenie Reloaded Edition to wszystkie dotychczas wydane dodatki do gry w formie zbiorczego pakietu, aby każdy mógł cieszyć się pełną produkcją. Warto zanotować, że posiadacze tytułu już teraz mogą pobierać aktualizację, a reszta może kupować tę właśnie edycję zamiast samej “podstawki”.

Gra doczekała się zmian graficznych, w tym znacznie poprawionych skyboksów. Twórcy poprawili modele przeciwników, aby wprowadzić różnorodność na ulicach zniszczonego miasta. Mamy także dostęp do aktualizacji Firearms, co oznacza, że w grze zadebiutowała broń palna. Ta ma się nie psuć, a jednocześnie oferować sporo możliwości pokonywania kolejnych przeciwników.

Dodajmy do tego nowe misje, możliwości zabawy, wyzwania i tryby, a mamy naprawdę pokaźny zastrzyk nowości. Jeśli jesteście go ciekawi, ale nie macie gry, to możecie przetestować ją za darmo do 26 lutego. Darmowy weekend na Steam rozpocznie się już dziś o godzinie 19:00.

Z okazji debiutu aktualizacji dostaliśmy także jej nowy zwiastun.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie