Tak wygląda i działa Dying Light 2 na PS5. Zobaczcie porównanie trybów

Dying Light 2 - porównanie trybów działania na PS5
PS4 PS5

W kwietniu zeszłego roku potwierdzono, że Dying Light 2 otrzyma różne tryby działania na konsolach bieżącej generacji. Teraz postanowiono zaprezentować każdy z nich na PS5.

DL2 otrzyma trzy tryby działania: Resolution, Quality i Performance. Resolution gwarantuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K, Quality zapewni najładniejszą oprawę i zawiera w sobie ray tracing, a Performance pozwoli nam na zapoznanie się z grą w ponad 60 klatkach na sekundę. Każdy gracz powinien więc znaleźć tryb, który odpowiednio dopasuje się do jego oczekiwań wobec jakości i płynności rozgrywki. Oczywiście nie można mieć wszystkiego, ale trzy tryby to moim zdaniem wystarczająco duży wybór, aby zadowolić większość odbiorców.

Poniżej znajdziecie materiał prezentujący działanie trybów na PlayStation 5. Przy okazji możecie rzucić okiem na parę efektownych fragmentów rozgrywki.

Niedawno Techland zaprezentował też materiał ukazujący działanie gry na różnych platformach, w tym na PS4. Porównanie to znajdziecie w tym miejscu.

Dying Light 2 ukaże się na rynku już 4 lutego. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i (dzięki chmurze) Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie