Zombie nie wrócą tak szybko. Fabularne DLC do Dying Light 2 zadebiutuje później

Dying Light 2 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nie spodziewajcie się tak szybkiego powrotu zombie, jak byście chcieli. Techland oficjalnie poinformował, iż pierwsze fabularne rozszerzenie do Dying Light 2 wyjdzie później.

Dying Light 2 ukazał się bez paru elementów, o które szybko zaczęli prosić gracze. Twórcy regularnie dodają do gry nowe wydarzenia z wyzwaniami czy rzeczy pokroju Nowa Gra+. W tym wszystkim znalazło się również miejsce dla pełnoprawnych DLC. Pierwsza część otrzymała ich naprawdę sporo, a jej żywotność imponuje (najnowsza zawartość ukazała się przecież niedawno). Fani najbardziej czekają z pewnością na fabularne rozszerzenia.

Pierwsze z nich miało ukazać się gdzieś w okolicach początku lata 2022. Niestety, Techland zdecydował się przesunąć jego premierę aż na wrzesień. Powodem takiej decyzji jest tak naprawdę sporo rzeczy, nad którymi jednocześnie dłubią deweloperzy.

Przez ostatnich kilka miesięcy pracowaliśmy nad dodaniem do gry funkcji, o które prosiliście najbardziej, takich jak: tryb New Game+, suwaki FOV w wersjach na konsole i wiele usprawnień trybu co-op. Ponadto w czerwcu wydamy pierwszy Rozdział poświęcony Nightrunners, który będzie przepełniony różnymi dodatkami oraz wydarzeniami, a także wprowadzi długo wyczekiwany tryb photo mode.

– wyjaśnia Techland w komunikacie

Twórcy chcą spełnić nasze oczekiwania wobec rozszerzenia historii opowiedzianej w grze, więc dali sobie po prostu więcej czasu. Ja tam nie narzekam, bo zawsze lepiej trochę dłużej poczekać. Wtedy można dostać coś o wiele lepszego, pozbawionego irytujących bugów czy po prostu okazalszego. Oby tylko twórcy faktycznie zdecydowali się dodać do gry coś faktycznie atrakcyjnego. W końcu The Following do „jedynki” okazało się świetnym rozszerzeniem, które nie tylko wprowadziło nową historię, ale również dodało zupełnie nowe mechaniki gry. Jeżeli „dwójka” dostanie coś podobnego – już nie mogę się doczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie